19 Temmuz 2013 Cuma

izmir değirmen şelale restaurant-bir gizli cennet bahçesi..
geçtiğimiz günlerde misafirlerimizi götürecek bir yer ararken aklıma yine değirmen şelale restaurant geldi.burayı görüp te tavsiye etmemenin hem burayı henüz görmemiş olanlara hem de buraya nice emekler vererek bu hale getiren emektar restaurant sahiplerine haksızlık olacağını düşündüğüm için bu yazıyı kaleme almayı uygun buldum.İzmir'in güzel ilçesi Yeşil Tire'ye bağlı Akçaşehir Köyü'nde gizli bir cennet bahçesi. Değirmen Şelale Restaurant. Her mevsimin güzelliklerini tadabileceğiniz, doğayla iç içe nezih ve güzel bir mekan.
Tire'ye sadece 11 km. uzaklıkta olan Değirmen Şelale Restaurant, kesinlikle sizlere tavsiye edebileceğim bir mekan..ikramları köyde üretilenlerden ibaret ve lezzeti konusunda zannediyorum ne yorum yapsam eksik kalacaktır.ortam ise  şehir stresine abone olan bizler için tam bir huzur ilacı,bir cennet bahçesi..kahvaltıya diye gidip akşam yemeğinde dahi kalkmak istemeyeceğinizi düşünüyorum.uygun fiyatları ve mükemmel ortamıyla hepinizi memnun edecektir inşallah.ilgilenenler için aşağıda kendi sitelerinden aldığım iletişim ve ulaşım bilgilerini paylaşıyorum.dilerim sizler de bizim gibi  keyif alırsınız..sevgiyle..
Değirmen Şelale Restaurant, İzmir'in Tire İlçesine sadece 11 km. uzaklıkta olan Akçaşehir Köyü'ndedir.  
Tire'den Ulaşım
Eğer Tire'de iseniz Değirmen Şelale Restaurant'a özel aracınızla yaklaşık 15 dakikada ulaşabilirsiniz. Tire - Selçuk yoluna girdikten sonra yaklaşık 15 km. gidip, Akkuyu Mevkii'ndeki kavşaktan Akçaşehir Köyü tabelasını izlemeniz yeterli olacaktır.

İzmir'den Ulaşım
İzmir'den özel aracınızla, "İzmir - Aydın Otobanına" girin. Selçuk (Belevi) ayrımında otobandan çıkın ve Tire yönüne ilerleyin. Yaklaşık 20 km. sonra Akkuyu Mevkii'ndeki Akçaşehir Kavşağına ulaşacaksınız.

3 yorum:

Esra TURKAL dedi ki...

Merhaba sevgili pınar hanım yazılarınız çok içten bir çırpıda okudum okumaya devem ediyorum İzmirli oluşunuz ayrıca yakın hissettırdı bana kendimi çok samimi yakın buldum. Bu arada http://esralounge.blogspot.com.tr

Esra TURKAL dedi ki...

Ancak bir sorun var bir türlü takibe alamadım sizi izleyiciyi kısmında zaman zaman yaşanıyor benzer sorunlar sevgiler

seolara dedi ki...

Paylaşımlarınız çok başarılı, sitenizi ilgiyle takip ediyorum..
cay-makineleri.com

Yorum Gönder

yüreğinizden geçen,dilinize gelen bir iki kelimeyi benimle paylaşırsanız çok mutlu olacağım...şimdiden teşekkürler...

bir de bunlar var:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Pages