14 Ağustos 2011 Pazar

Smurfs REAL D 3 D(Şirinler) çocuğunuzla birlikte mutlaka izleyin:)çocukluğumun cici mavi yaratıkları  Şirinler i(Smurfs) kızımla izleme imkanı bulmuş olmak harika bir deneyimdi.hep birlikte çocuklaştık diyebilirim.dans sahnelerini izlerken farkında olmadan ritme kendimizi bıraktık.cinebonuslarda hakkıyla izlenebilen bu harika klasiği sakın kaçırmayın derim..


FİLM HAKKINDA KISACA..


Yönetmen :Raja Gosnell
Oyuncular :Neil Patrick Harris, Jayma Mays, Hank Azaria

Tür :Animasyon
Ülke/Ülkeler :ABD, Belçika
Süre :103 dk.
Yapım :2011
Konu:Şirinler, ilk 3D sinema yolculuğunu Columbia Pictures / Sony Pictures Animation’un canlı – animasyon aile komedisi Şirinler ile başlıyor. Filmde Kötü büyücü Gargamel, Şirinler’i köylerinden kovar ve Şirinler, büyülü bir kapıdan geçerek kendilerini bizim dünyamızda; New York Central Park’ın ortasında bulurlar. Üç elma yüksekliğinde olan Şirinler, Big Apple (Büyük Elma) olarak da bilinen New York Şehrinde sıkışıp kalırlar. Şirinler’in, Gargamel onları bulmadan köylerine dönmenin bir yolunu bulmaları gerekmektedir. Yönetmen Raja Gosnell. Yapımcı Jordan Kerner. Senaryo J. David Stem & David N. Weiss ve Jay Scherick & David Ronn, hikaye J. David Stem & David N. Weiss, Peyo’nun karakterleri ve çalışmalarından uyarlanmıştır.5 yorum:

Nilhan - Küçük Mucizem dedi ki...

benim kızım kreşle gitmiş ve çok beğenmiş. tavsiye edermiş. :)

Nilhan - Küçük Mucizem dedi ki...

yorumum hata verdi. kızım kreşle gitti. ben de filmi beğenip beğenmediğini sormak yerine "şirinleri izlemek istiyorum tavsiye eder misin?" diye sordum beğenmiş tavsiye edermiş :)

Sabahattin Gencal dedi ki...

Merhaba,

Damla Doğal Hayat Özel sayısını çıkarmak hazırlığı içindeyiz.
Doğal yerler, doğal güzellikler, hayvanlar alemi… vb. konularla ilgili fotoğraflar, şiir, anı, gezi yazıları …vb. çalışmalardan; ayrıca çevreyi koruma çalışmalarından oluşacak Damla Doğal Hayat Özel Sayısı için katkılarınızı bekliyoruz.

İnternet dünyasında dağlarla, ormanlarla; ırmaklarla denizlerle; yaban hayvanlarıyla ilgili bir çok çalışma var. Milli parklarımız, çevre çalışmalarımız da başlı başına kaynak teşkil etmektedir. Ancak “alıntı kurallarına” göre bu çalışmalardan yazının boyutuna göre bir iki paragraf alıp bağlantı kurabiliyoruz. Yazının tamamı için müsaade alma işi ile uğraşmak kolay olmuyor.

Özel sayımızda sizlerin doğal hayatla ilgili çalışmalarına ( şiir, anı, gezi yazısı, öykü; fotoğraflar…vb.) yer vermek istiyoruz.
20 Ekimden sonra çıkarmayı düşündüğümüz özel sayımıza yazı ya da fotoğraf göndererek katkı sağlarsanız mutlu oluruz.
Mutluluk dileklerimizle.
Sabahattin Gencal
(Emekli öğretmen)

birtutamkekik dedi ki...

merhabalar:)
şirinlere ilk hafta koşa koşa gittik:)
bayıldıkk kuzucuklarla beraber:)
bende tawsiye eerim izlemeyenlere:)
izliyorum sizş bundan böyle...
bende sizi bekliyorum sayfama...
gönül dolusu sevgilerimle...

Hayat Cafe Tarifleri dedi ki...

Bizde çocuklarla izlemiştik ve çok beğenmiştik.
Süperdi..:))
Sevgiler canım

Yorum Gönder

yüreğinizden geçen,dilinize gelen bir iki kelimeyi benimle paylaşırsanız çok mutlu olacağım...şimdiden teşekkürler...

bir de bunlar var:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Pages

Bu gadget'ta bir hata oluştu