22 Şubat 2011 Salı

LİBYADA BULUNAN KARDEŞLERİMİZE DUA..LİBYA YAKLAŞIK BİR HAFTADIR YANIYOR..BU SEBEPLE YÜREĞİ YANAN HEM ORADA HEM BURADA BİR SÜRÜ KARDEŞİMİZ VAR..KARDEŞİN KARDEŞE ETTİĞİ DUA MAKBULDÜR..CANI GÖNÜLDEN DİLEYELİM HERKES HUZURA KAVUŞSUN TEZ VAKİTTE HAYIRLISIYLA İNŞALLAH..AZ ÖNCE EŞİMLE KONUŞTUM ÇOK ŞÜKÜR TRİPOLİ BUGÜN BİRAZ SAKİNLEMİŞ,UĞURBÖCEĞİM AYŞEM DE MELEĞİYLE BİRLİKTE TRİPOLİ DE..HABERLERDEN TAKİP ETTİĞİM KADARIYLA DÜN 16:30 VE 18:00 DA YOLA ÇIKAN İKİ FERİBOTUN BİRİSİ TRİPOLİ YE DİĞERİ BİNGAZİ YE 20-25 SAATLİK BİR YOLCULUK SONUNDA BUGÜN ULAŞMIŞ OLACAK.VE GÜVENLİK SAĞLANDIĞI ANDA TAHLİYE BAŞLAYACAK.AYRICA TRİPOLİDEN UÇAK SEFERİ DE DÜZENLENEBİLECEĞİNİ DUYDUM.PEPELA DA ŞU AN MISIRDAN TAHLİYESİNİ BEKLEYENLER ARASINDA OLMALI..TANIDIĞIM TANIMADIĞIM HERKESİ KORUSUN RABBİM HAYIRLISIYLA HUZURLU YUVALARINA KAVUŞTURSUN DİLERİM..TAKİP EDEBİLDİĞİM GELİŞMELERİ SİZLERİN DE YÜREĞİNE SU SERPMEK MAKSADIYLA BURADAN ANLATMAYA DEVAM EDECEĞİM İNŞALLAH..HERKESİN GÖNLÜNE FERAHLIKLAR DİLERİM..

not:gemilerin her ikisi de daha zor durumda olan bingazi ye yönlendirilmiş diye duydum.thy uçakları da ek sefere müsade edilmediği için yolcu sayısı daha yüksek olan uçakları trablus a yönlendirmiş.ancak şu anda 1 mart a kadar dolu durumda..

pepelam, eğer tahminim doğru ise bugün saat 18 55 de mısırın iskenderiye şehrinden istanbul a havalandı.rabbimin iziyle 20:15 te istanbul da olacaklar..müjdelemek dileğiyle..


 
şeymamla yani pepela ile konuşmuşlar mısırda,yani geliyor inşallah

http://www.aa.com.tr/tr/tahliye-ucak-ve-gemilerle-olacak.html

5 yorum:

SEVGİLERİMLE dedi ki...

Aminnn inşallah.
Rabbim yardımcıları olsun,dualarımız onlarla..
Yüreğine sağlık.

sevgilerimle...

orgucuoyuncakcınine dedi ki...

DUALARIM ONLARA VE BURADAKİ YAKINLARINA.KİMSENİN BURNU KANAMADAN BİTSİN OLAYLAR İNŞALLAH.

Deli Anne dedi ki...

Allah tez zamanda o ateşin içinden kurtarılmalarını nasip etsin... Sizin beklediklerinizi, tüm beklenenleri, pepela yı, cümlesini...

tarcinmoscow dedi ki...

Umarım oralardaki dostlarımız en yakın zamanda evlerine kavuşurlar :(

Küçük Mucizem dedi ki...

Rabbim yardım etsin. Yardımını esirgemesin ona ihtiyacı olan kullarından.

Yorum Gönder

yüreğinizden geçen,dilinize gelen bir iki kelimeyi benimle paylaşırsanız çok mutlu olacağım...şimdiden teşekkürler...

bir de bunlar var:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Pages

Bu gadget'ta bir hata oluştu